FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

E mbyllim ndeshjen ndaj Llapit me fitoreee đŸ’Ș

E mbyllim ndeshjen ndaj Llapit me fitoreee đŸ’Ș

Me golat e Gripshit dhe Kryeziut, marrim 3 pikët e radhës për të vazhduar drejt objektivit tonë kryesor kampional.

Të enjten rikthehemi në Evropë në duelin ndaj Dinamo Zagrebit, ndeshje e vlefshme për grupin C në UEFA Europa Conference League.

PĂ«r ballafaqimin e 5 tetorit biletat janĂ« nĂ« shitje online, dhe ato mund t’i siguroni nĂ« linkun e mĂ«poshtĂ«m:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Na priftĂ« e mbara đŸ§ĄđŸ–€
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#AlbiMallSuperliga
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Accreditation

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Register