FC Ballkani

E mbyllim ndeshjen e fundit në Antalya, me fitore 2-0 ndaj skuadrës së njohur ukrainase, Dinamo e Kievit.

E mbyllim ndeshjen e fundit në Antalya, me fitore 2-0 ndaj skuadrës së njohur ukrainase, Dinamo e Kievit.

Realizatorë të këtij triumfi janë dy sulmuesit tanë, Mamadou Danfa dhe Albin Berisha.

Me këtë përballje e mbyllim edhe turin përgaditor në Turqi, ku për dy javë skuadra ka stërvitur intenzivisht, duke kapur ritmin dhe duke ngritur gradualisht edhe formën.

Ushtrimeve u kthehemi në Suharekë, për të qenë sa më gati për sezonin pranveror në Superligë.

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#PreSeason
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu