FC Ballkani

FC Ballkani

E mbyllim me fitoreee 2-0!

E mbyllim me fitoreee 2-0!🟠

Me golat e Korenicës dhe të Zybës, mposhtim Ludogoretsin, në duelin e parë kualifikues për Ligën e Kampionëve. 🤩🧡

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen, na priftë e mbara në ndeshjen e kthimit.

💪
🧡
🖤

#FCBallkani

#UCL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Regjistrohu

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com