FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Tifozë te dashur

Tifozë të dashur,

Biletën tuaj për ndeshjen Ballkani vs Lincoln Red Imps, mund ta siguroni edhe te sheshi i qytetit të Suharekës, sikurse te zyra e klubit, në stadium.

Jemi duke u afruar te faza finale e eliminatoreve në UEFA Conference League. Rrugën drejt objektivit tonë, e arrijmë bashkë 💪

Sot dhe nesër, në Suharekë deri në orën 22:00 mund t’i bleni biletat, kurse ditën e ndeshjes deri në orën 17:00.

Poashtu, të enjtën e hapim pikën e biletave edhe te zyra e mediava në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kampionët tanë në fushë s’mund të ishin të tillë, pa përkrahjen e secilit prej jush, që i jepni zemër e forcë çdo futbollisti.

Faleminderit që i qëndroni besnikë FC Ballkanit 🧡🖤

Bashkë do të rrugëtojmë, gjithmonë!

#FCBallkani

#UECL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu