FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Bëjmë detyrën në Suharekë 💪

Bëjmë detyrën në Suharekë 💪

Me supergolin e Lumbardh Dellovës, marrim 3 pikët e radhës në Superligë, duke mposhtur Dritën 1-0.

Faleminderit Xhebrailave dhe gjithë tifozëve që i qëndroni gjithmonë pranë, kampionit të Kosovës.

Vazhdojmë bashkë drejt objektivave tona!

Na priftë e mbara, Suharekë 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#AlbiMallSuperliga
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu