Bëjmë detyrën në Suharekë 💪

Bëjmë detyrën në Suharekë 💪 Me supergolin e Lumbardh Dellovës, marrim 3 pikët e radhës në Superligë, duke mposhtur Dritën 1-0. Faleminderit Xhebrailave dhe gjithë tifozëve që i qëndroni gjithmonë pranë, kampionit të Kosovës. Vazhdojmë bashkë drejt objektivave tona! Na priftë e mbara, Suharekë 🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani #AlbiMallSuperliga

Vazhdojmë garën në Superligë

Vazhdojmë garën në Superligë Dita e parë e nëntorit na përball me Dritën në Suharekë. Me fillim në orën 13:00, në stadiumin e qytetit, zhvillojmë duelin e vlefshëm për xhiron e 12-të. Na priftë e mbara, Suharekë 🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani #AlbiMallSuperliga