FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Fantazisti ynë, Nazmi Gripshi është shpallur Ylli i Javes nga Federata e Futbollit të Kosovës.

Fantazisti ynë, Nazmi Gripshi është shpallur Ylli i Javes nga Federata e Futbollit të Kosovës. Ky vlerësim i FFK-së për 10-shin tonë, vjen pas paraqitjes fantastike ndaj Malisheves dhe super golit të realizuar. Vazhdojmë të përgaditemi për ndeshjet e radhës, pas të cilave besojmë që sërish lojtarët tanë, të jenë prej protagonistëve kryesorë. 🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu