FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Unë kampioni yt, Kosovë

Unë kampioni yt, Kosovë 💪🇽🇰🇦🇱 Për të dytin vit radhazi, e bëmë detyrën, për çka kemi punuar pa ndalur në asnjë moment. Si përfaqësuesit kryesorë të Republikës, luftuam pa rreshtur për shtetin dhe emblemën tonë reprezentative. Kemi dhënë gjithçka nga vetja, që flamuri ynë shtetëror të rreshtohet aty ku e ka vendin, në mesin e […]

XI STARTUESE

XI STARTUESE 🧡 FCBallkani ForcaBallkani UECL PlayOFF

Jemi vetëm një ditë para finales kryesore, në eliminatoret e UECL-së.

Jemi vetëm një ditë para finales kryesore, në eliminatoret e UECL-së. Në stadiumin “Mezőkövesdi” të Hungarisë, me fillim në orën 20:00, zbresim për t’i zhvilluar 90 minutat më të rëndësishme të krejt kampanjës evropiane. Çdo gjë është gati në kampin tonë, andaj nesër do ta japim çdo gjë të mundshme nga vetja, për t’ia arritur […]

Të dashur tifozë,

Të dashur tifozë, Skuadra ka arritur në Hungari, ku të enjten e zhvillojmë ndeshjen më të rëndësishme të fazës eliminatore në UEFA Conference League. Tashmë jemi përball sfidës kryesore, krejt forca dhe energjia jonë është e fokusuar në këtë duel, nga i cili me besim të plotë, shpresojmë të dalim faqebardhë. Na priftë e mbara […]

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu