FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Ballkani – Ludogorets

E martë, 11 korrik 2023, ora 20:45 Ballkani – Ludogorets Pajisu me biletë dhe eja nesër në perkrahje të Kampionit https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do #FCBallkani #UCL

Të dashur tifozë

Të dashur tifozë Shitja e biletave te stadiumi “Fadil Vokrri” në Prishtinë, vazhdon sonte deri në orën 21:00, kurse nesër nga mëngjesi e deri në orën 14:00. Poashtu, shitja online vazhdon në çdo kohë deri nesër ne ora 14:00 .

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu