FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

MatchDay

#MatchDay #FriendlyMatch #FCBallkani

Tifozë të dashur

Tifozë të dashur, Skuadra i ka përfunduar fazat përgaditore në Ohër, duke mbajtur lartë formën e duke ruajtur energjinë e duhur. Stërvitjet nuk do të ndalen për asnjë çast, pasi tani me po aq intensitet, do të vazhdojnë përgaditjet në Kosovë. Shtabi teknik po punon pa rreshtur, që grupi i futbollistëve tanë të jetë brenda […]

Të dashur tifozë

Të dashur tifozë, Portjeri Dashnor Balaj, i cili për 6 vjet ka qenë pjesë e FC BALLKANIT, nga shkolla e futbollit e deri te ekipi i parë, më nuk do të jetë pjesë e skuadrës tonë. Klubi i dëshiron shumë suksese në rrugëtimin e ri dhe e falenderon për kontributin e dhënë në Ballkan. Të […]

Të dashur tifozë

Të dashur tifozë, Ka përfunduar miqësorja përgaditore në Ohër, ku me dy golat e Albion Rrahmanit dhe një Albin Berishës e kemi mbyllur ndeshjen 3-1. Skuadra do të vazhdojë intensivisht të përgaditet në këtë qytet të Maqedonisë së Veriut, që të jetë gati për kampanjën e Evropës. Na priftë e mbara! #FCBallkani #FriendlyMatch #KrenariaeQytetit

Të dashur tifozë

Të dashur tifozë, Sot e zhvillojmë ndeshjen e dytë përgaditore, ku në stadiumin “Biljanini Izvori” në Ohër, përballemi me Tiranën. Ky ballafaqim nis nga ora 17:30. Na priftë e mbara! . #fcballkani#preseason

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu