FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

𝗙𝗜𝗧𝗢𝗥𝗘𝗘𝗘𝗘

𝘍𝘭𝘢𝘴 𝘨𝘫𝘶𝘩𝘦̈𝘯 𝘦 𝘒𝘈𝘔𝘗𝘐𝘖𝘕𝘐𝘛𝘛𝘛🧡🤚✌️

𝗙𝗜𝗧𝗢𝗥𝗘𝗘𝗘𝗘 🧡💪

Mbyllim ndeshjen me fitore dhe sigurojmë tri pikë të reja.

Vazhdojmë fuqishëm garën për mbrojtjen e titullit kampion.🤩

Na priftë e mbara Suharekë🧡

#fcballkani

#forcaballkani

#albimallsuperliga

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu