FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Gati për super ndeshjen evropiane në “Air Albania” 😍

Gati për super ndeshjen evropiane në “Air Albania” 😍

Tashmë mund t’i siguroni biletat tuaja online, përmes këtij linku:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Ballkani i shqiptarëve është gati për një tjetër ndeshje të madhe.

Të enjten në Tiranë jemi nikoqir të Viktoria Plzen, në përballjen e pestë të Grupit C në UEFA Europa Conference League (30.11.2023, ora 18:45).

Bashkë jemi gjithmonë më të fortë 💪

Çmimet për biletat prapa portave janë 5 euro.
E/Lindja, 10 euro.

Bileta VIP Platinum (W104) ku përfshihet kateringu i plotë, 100 euro.

50 euro bileta VIP në tribunat W103 dhe W105, të përfshira pijet freskuese.

Kurse zonat VIP 101,102 e 107, 40 euro (Open Bar).

Na priftë e mbara, shqiptarë 🇦🇱🇽🇰🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#UECL
#AirAlbania
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu