FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Edhe 3 pikë të reja në Superligën U-21 💪

Edhe 3 pikë të reja në Superligën U-21 💪

Edi Maksutaj dhe Arlind Maloku me nga dy gola, vendosën fitoren 4-3 ndaj Dritës në Suharekë.

Vazhdojmë t’i ndjekim objektivat tona në të gjitha garat ku konkurojmë.

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#FcBallkaniU21
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu