FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Ballkani nxjerr në shitje biletat për ndeshjen e parë në grupet e Ligës së Konferencës

Ballkani ka shkruar historinë e futbollit kosovar duke u bërë skuadra e parë nga Kosova që kualifikohet në grupet e një gare evropiane.

Kampioni në fuqi i Kosovës është futur në grupet e Ligës së Konferencës, ku ndodhet në Grupin H së bashku me Slavia Pragën, Cluj e Sivaspor.

Ndeshjen e parë suharekasit do ta zhvillojnë në shtëpi ndaj kampionëve në fuqi të Rumanisë, Cluj të enjten me fillim nga ora 18:45.

Tanimë kanë dalë në shitje biletat për këtë takim të rëndësishëm dhe ato fillojnë nga pesë deri në 50 euro.

Çmimet e biletave për sektorin Veri dhe Jug janë nga pesë euro, derisa në Lindje tifozët mundë të pajisen me biletë për 10 euro.

Biletat për sektorin e Perëndimit kushtojnë 15 euro, derisa VIP janë 50 euro.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu