FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

𝗠𝗜𝗥𝗘̈𝗦𝗘𝗩𝗝𝗘𝗡 RAMUSH RAMADANI!!

𝗠𝗜𝗥𝗘̈𝗦𝗘𝗩𝗝𝗘𝗡 RAMUSH RAMADANI!! 🧡

Qytetarë dhe tifozë të dashur,

Kualiteti i mesfushës tonë është pasuruar edhe me më shumë kreativitet e forcë.

Familjes kampione i bashkohet futbollisti Ramush Ramadani, me të cilin klubi ka nënshkruar marrëveshje 3 vjeçare.

Lojtari i cili sezonin që shkoi, mbrojti ngjyrat e Ferizajit, është bashkuar menjëherë me grupin e skuadrës, në përgaditjet për kampanjën evropiane.

🤝 Klubi i uron mirëseardhje Ramushit dhe shumë suksese të përbashkëta drejt synimeve tona 💪

🟠FC BALLKANI

#fcballkani

#krenariaeqytetit

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu