FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

𝗠𝗜𝗥𝗘̈𝗦𝗘𝗩𝗝𝗘𝗡 𝗔𝗟𝗠𝗜𝗥 𝗞𝗥𝗬𝗘𝗭𝗜𝗨!!

𝗠𝗜𝗥𝗘̈𝗦𝗘𝗩𝗝𝗘𝗡 𝗔𝗟𝗠𝗜𝗥 𝗞𝗥𝗬𝗘𝗭𝗜𝗨!! 🧡

✍🏻 Kemi kënaqësinë t’u njoftojmë se sulmuesi këmbëshpejtë 𝗔𝗹𝗺𝗶𝗿 𝗞𝗿𝘆𝗲𝘇𝗶𝘂 tashmë edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës kampione.

FC BALLKANI ka arritur marrëveshje 3 vjeçare me futbollistin, i cili së fundmi ishte pjesë e skuadrës së Dritës.

Kryeziu është bashkuar menjëherë me ekipin, si një armë e fortë më shumë për trajnerin Ilir Daja.

🤝 Klubi i uron mirëseardhje Almirit dhe shumë suksese të përbashkëta drejt synimeve tona 💪

🟠FC BALLKANI

#fcballkani

#krenariaeqytetit

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu