FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗗𝗔𝗝𝗔 𝗗𝗛𝗘 𝗚𝗟𝗔𝗗𝗜𝗔𝗧𝗢𝗥𝗘̈𝗧 𝗘 𝗧𝗜𝗝!!

𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗗𝗔𝗝𝗔 𝗗𝗛𝗘 𝗚𝗟𝗔𝗗𝗜𝗔𝗧𝗢𝗥𝗘̈𝗧 𝗘 𝗧𝗜𝗝!! 🧡

54 ndeshje të luajtura nga muaji Korrik 💪🏻

Rezultati në fund ishte ky:

Kualifikimi historik në grupet e Conference League, triumfi në Superkupën e Kosovës dhe tashmë mbrojtja e titullit kampion në Kosovë 🏆🏆

#KrenariaeSuharekës

#FCBallkani

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu