FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

𝗙𝗧𝗘𝗦𝗘̈ 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔!

𝗙𝗧𝗘𝗦𝗘̈ 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔!

Njoftojmë të gjitha mediat se sot në orën 𝟭𝟴:𝟬𝟬, në stadiumin “𝙁𝙖𝙙𝙞𝙡 𝙑𝙤𝙠𝙧𝙧𝙞” në Prishtinë, mbahet konferenca për gazetarë, në prag të ndeshjes së nesërme kualifikuese për UEFA Conference League,

𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶 – 𝗟𝗮𝗿𝗻𝗲.

konferencë paraqitet kryetrajneri 𝗜𝗹𝗶𝗿 𝗗𝗮𝗷𝗮 dhe 𝗕𝗮𝗷𝗿𝗮𝗺 𝗝𝗮𝘀𝗵𝗮𝗻𝗶𝗰𝗮.

Ju mirëpresim!

#FCBallkani

#pressconference

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu