FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Përgëzime për klubin e qytetit “Fc Suhareka” që realizuan një kampionat të suksesshëm, duke e kurorëzuar atë me inkuadrim në Superligë.

Përgëzime për klubin e qytetit “Fc Suhareka” që realizuan një kampionat të suksesshëm, duke e kurorëzuar atë me inkuadrim në Superligë.

Qyteti ynë do të ketë më shumë dinamikë sezonin e ardhshëm në Elitën futbollistike, teksa bashkë do të luajmë në plot 4 derbi.

Urime zyrtarëve të klubit, futbollistëve dhe të gjithë akterëve të tjerë që kontribuan në këtë arritje të madhe!

Urime poashtu edhe për rikthimin e Ferizajit në Superligë!
#FcBallkani
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu