• November 30, 2020
 Vazhdojmë lidershipin,mposhtim edhe Dritën

Vazhdojmë lidershipin,mposhtim edhe Dritën

Sot në një mot me shi,dhe në prani të publikut therandas mposhtëm skuadrën e Dritës me rezultat 2 me 0.

Edhe pse në pjesën e parë nuk munguan rastet për shënim,duhej që të filloj pjesa e dytë për të shënuar dy golat e fitores.

Goli i parë u shënua nga i zakonshmi, Blendi Baftiu ndërsa goli i dytë u shënua nga Edvin Kuc.

Me këtë fitore vazhdojmë të mbajmë lidershipin në IPKO Superligë.

admin

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *