Mposhtemi nga Ferizaji

Skuadra mysafire nga Ferizaji sot mori tre piket e plota ne Therande duke mposhtur skuadren tone me rezultat 2 me 4.

Ferizaji arriti te shenoj i pari ne kete takim,por djelmoshat tane reaguan shpejte dhe barazuan rezultatin ne 1 me 1,qe ishte edhe rezultati i pjeses se pare.

Ndersa ne pjesen e dyte,mbrojtja e skuadres sone gaboi ne tre raste duke i dhene mundesi te shenojne mysafiret dhe derguan rezultatin final ne 1 me 4.Sulmuesi i skuadres sone,Bajram Nebihu ne fund te ndeshjes shenon golin e dyte te skuadres sone duke e vendosur edhe rezultatin final 2 me 4 ne te mire te mysafireve.

Leave a Reply

%d bloggers like this: