Vahzdojnë stërvitjet

Therandë, 07.09.2018 – Vazhdojne stërvitjet me intensitet të lartë për ndeshjen e Javës së IV -të në IPKO Superligën e Kosovës që e zhvillojmë të martën kundër FC Prishtinës.

Futbollistët janë duke u përgaditur maksimalisht që të i rikthehen rezultateve pozitive pas dy humbjeve kundër Llapit dhe Feronikelit.

I pranishëm në stërvitjet e sotit ishte edhe traineri i sapo emëruar, z.Sami Sermaxhaj,i cili u takua me futbollistët dhe pjesën tjeter të shtabit teknik.

Na priftë e mbara.
Forca FC BALLKANI.