Gjilan, 15 shtator 2018, – Sot në Gjilan u rikthyem sërish tek fitorja duke mposhtur skuadrën e KF Gjilani me rezultat bindës 1 me 3.

Pjesa e parë përfundoi me rezultat 1 me 2 në të mirë të skuadrës sonë,me golat e shënuar nga kapiteni Visar Berisha dhe sulmuesi këmbëshpejtë,Jetmir Topalli.

Pjesa e dytë filloi sërish furishëm,ku patëm edhe disa raste shënimi por më i vëmendëshëm u tregua Egzon Shabani duke realizuar një gol nga 20 metra largësi.

Urime Therandë
Urime Xhebraila