Debutim me fitore

Prizren 19 Gusht 2018 – Puna dhe angazhimi disa mujor,rezultoi me fitore në ndeshjen e parë debutuese sot.

Pas disa rasteve shënimi,sulmuesi i ardhur nga Maqedonia, Borche Manevski,shënoi gol në minutën e fundit të ndeshjes duke treguar klasin e tij dhe për të hapur ditarin e tij të gjurmëve në IPKO Superligën e Kosovës.

Urime Therandë
Urime Xhebraila