Ballkani vs Trepca 89

Therandë, 17 shtator 2018, – Java e VI-të e IPKO Superligës së Kosovës do të nisë në stadiumin tonë pasi ne do të presim skuadrën nga Mitrovica, Trepça ’89.

Skuadra jonë synon të vazhdojë me rezultate pozitive dhe është tejet e motivuar pas fitorës në Gjilan.

Na priftë e mbara