Ballina

Nesër ndeshja e fundit e këtij edicioni
Nesër ndeshja e fundit e këtij edicioni
Raporti i Auditimit të FC Ballkani
Raporti i Auditimit të FC Ballkani
Fitore e madhe ndaj Gjilanit
Fitore e madhe ndaj Gjilanit
FC BALLKANI,LICENCOHET NGA FFK PËR GARAT NË UEFA
FC BALLKANI,LICENCOHET NGA FFK PËR GARAT NË UEFA
Përfundojmë garën pë Kupë
Përfundojmë garën pë Kupë
REAGIM
REAGIM
JUNIORËT -Kampion në Ligën e Parë
JUNIORËT -Kampion në Ligën e Parë
Mposhtemi nga Ferizaji
Mposhtemi nga Ferizaji
Koha për fitore
Koha për fitore
Vetëm barazim në Kastriot
Vetëm barazim në Kastriot

Lajme

Tabela

Team WD LPTS
1 KF Feronikeli 24 5 3 77
2 FC Prishtina 23 6 3 75
3 KF Llapi 22 3 7 69
4 KF Drita 14 6 12 48
5 KF Ferizaj 13 4 15 43
6 KF Flamurtari 11 9 12 42
7 FC Ballkani 11 7 14 40
8 KF Drenica 10 10 12 40
9 KF Trepca ’89 10 9 13 39
10 SC Gjilani 10 8 14 38
11 KF Liria 8 4 20 28
12 KF Kek-u 0 1 31 1

Futbollistet

Ndeshjet dhe rezultatet

FC BallkaniVSKF Drita

VIDEO

Sekuenca e ndeshjes

Foto Galeria